Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Przełączniki z programem rocznym, sezonowym ttc 901

ttc 901

Przełączniki serii ttc 901 przeznaczone są do automatycznego przełączania stref liczników energii elektrycznej, a także do sterowania innymi urządzeniami z możliwością montażu w szafkach rozdzielczych przyłączy energetycznych budynków lub mieszkań: na płaskiej powierzchni, na tablicy licznikowej, na szynie DIN (TH-35) lub bezpośrednio na pokrywie listwy zaciskowej licznika.

W zależności od wykonania urządzenie posiada jeden lub dwa kanały sterujące, co pozwala na sterowanie według dowolnego z istniejących na rynku krajowym programu taryfowego działającego w trybie tygodniowym lub rocznym. Dla ułatwienia obsługi, urządzenia mają fabrycznie zaprogramowane w swojej nieulotnej pamięci wszystkie układy taryfowe istniejące w energetyce. W przypadku, gdy wystąpi konieczność wprowadzenia innego programu przełączeń, użytkownik ma do dyspozycji przestrzeń pamięci, w której może zaprogramować rozkazy przełączeń według własnych potrzeb, lub też może dokonać modyfikacji dowolnie wybranego programu, który został wprowadzony fabrycznie.

Urządzenia wyposażone są w kalendarz obsługujący święta stałe i ruchome. Na wypadek ustanowienia jakiegokolwiek nowego święta państwowego, wolnego od pracy, tstnieje także możliwość doprogramowania dodatkowych świąt.

Elementem wykonawczym w przełączniku może być przekaźnik mechaniczny (ze stykami zwiernymi lub przełącznymi) dający możliwość sterowania prądem (10A lub 16A) lub przekaźnik elektroniczny (1A lub 60mA) całkowicie odporny na wpływ zewnętrznego pola magnetycznego (w szczególności wytwarzanego przez magnesy neodymowe).
Więcej szczegółów technicznych dotyczących przełączników ttc 901 zawarte jest w załączonej karcie katalogowej, którą można pobrać poniżej. 


copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl