Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Sieci czasu - centrale zegarowe, zegary autonomiczne i wtórne, cyfrowe i analogowe, elementy zegarów wieżowych i elewacyjnych

Zegary kolejowe Profil 760 PKP IPI-6
Zegary i centrale zegarowe BODET dystrybucja w Polsce


Firma TIME-NET Sp. z o.o. jest od przeszło 30 lat dostawcą sprawdzonych rozwiązań do synchronizacji i wskazywania czasu. W naszej ofercie znajdują się zarówno zegary autonomiczne (działające samodzielnie na bazie wewnętrznego generatora kwarcowego, bądź synchronizowane z wzorców radiowych takich jak DCF-77 lub GPS lub synchronizowane cyfrowo protokołem NTP), jak i zegary wtórne, przeznaczone do pracy w sieci czasu sterowanej i synchronizowanej przez centralę zegarową (tzw. zegar matkę).

Sieci czasu są niezastąpione wszędzie tam, gdzie konieczna jest instalacja co najmniej kilku (często różnych) zegarów, przy jednoczesnym zachowaniu łatwości ich ustawiania i wysokiej dokładności wskazywanego czasu. 

Na szczególną uwagę zasługują najnowsze rozwiązania pozwalające na budowę bezprzewodowych sieci czasu (z lokalną synchronizacją radiową), lub tez sieci synchronizowanych poprzez sieć komputerową LAN, w której pracuje serwer NTP. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również zegary spełniające standard techniczny PKP PLK S.A. (standard IPI-6).

Dodatkowe zalety sieci czasu to pełna konfigurowalność elementów w zależności od wymagań, łatwa rozbudowa wraz ze wzrostem potrzeb klienta, synchronizacja radiowa z atomowym wzorcem czasu za pomocą anteny DCF lub anteny odbierającej sygnał satelitarny GPS.

Sieci czasu są szczególnie użyteczne w takich instytucjach jak: biura, budynki przemysłowe, banki, szkoły, szpitale, hotele, obiekty sportowe, itp. Wśród użytkowników naszych sieci czasu znajdują się takie firmy jak P.P. Porty Lotnicze, Warszawska Giełda Papierów Wartościowych, Centrum Zdrowia Matki Polki, PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, PKP S.A., PKP PLK S.A., Metro Warszawskie i wiele innych.

W zakresie urządzeń do wskazywania czasu oferujemy: 
- centrale zegarowe (tzw. zegary matki), 
- cyfrowe i analogowe zegary wtórne (do współpracy z zegarem matką) 
- cyfrowe i analogowe zegary NTP (w tym zegary kolejowe, zgodne z IPI-6)
- moduły zegarowe OEM o średnicach 20 i 30 cm, z podświetleniem, do wbudowania w tablice wyświetlaczowe, infoboxy, tablice rozkładów jazdy itp. 
- cyfrowe i analogowe zegary autonomiczne,
- zegary i elementy (mechanizmy, tarcze, wskazówki) do budowy zegarów wieżowych i elewacyjnych o średnicach do 2 m. 

Zobacz jak działa podświetlenie tarcz i wskazówek zegarów wieżowych BODET:


Przeczytaj poniższe opisy naszych sieci czasu:
lista produktów:
Centrale zegarowe MC-21Centrale zegarowe MC-60Zegary cyfrowe LED i LCDZegary analogowe (wskazówkowe) ogólnego stosowania
copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl