Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

SMZ - sygnalizatory zwarć doziemnych i międzyfazowych w sieciach kablowych SN
Nasza firma zajmuje się produkcją sygnalizatorów przepływu prądu zwarciowego od przeszło 25 lat. Pierwsze urządzenia tego typu (sygnalizatory SMZ-1) były przez nas produkowane już na początku lat '90-tych. Doświadczenia zbierane przez tak wiele lat pozwalają nam opracowywać coraz nowsze generacje sygnalizatorów dostosowane do aktualnego stanu wiedzy technicznej i, co najważniejsze, do potrzeb użytkowników tych urządzeń. 

Ważna wskazówka dotycząca nastaw sygnalizatorów zwarć:
Sygnalizatory zwarć z rodziny SMZ, podobnie jak wszystkie urządzenia elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej oraz sygnalizacyjnej pracujące w sieciach średnich napięć, do swojej prawidłowej pracy wymagają odpowiednich nastaw zależnych od warunków panujących w sieci, w której urządzenia są zainstalowane.
Poniżej udostępniamy w pliku pdf opis dotyczący wyznaczania prawidłowych nastaw sygnalizatorów. Materiał ten może być szczególnie przydatny dla projektantów sieci średnich napięć (projektantów stacji, złącz kablowych etc.) oraz użytkowników urządzeń, zajmujących się ich bieżącą eksploatacją. Zachęcamy do zapoznania się z załączonym opisem oraz kontaktu z naszą firmą w przypadku powstania jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Poniżej podane są wybrane parametry techniczne urządzeń oraz krótki ich opis. Szersze informacje można uzyskać pobierając karty informacyjne w formacie *.pdf lub kontaktując się bezpośrednio z naszą firmą.

lista produktów:
SMZ - 4 - Sygnalizatory zwarć doziemnych i międzyfazowych w sieciach kablowych średniego napięciaSMZ - 3 - Sygnalizatory zwarć doziemnych i międzyfazowych w sieciach kablowych średniego napięcia
copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl