Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Przenośne analizatory VIP SYSTEM 3

Wybrane dane techniczne:

Ilość faz: 1 lub 3
Łącze: RS-232C
Wyświetlacz: LCD
Drukarka: wbudowana, 42-kolumnowa !
Pamięć: opcjonalna
Analiza harmonicznych: opcjonalna
Zasilanie: 220 - 240V ±10%
Czas pracy przy zasilaniu rezerwowym: 3h (bez wydruków i włączonego wyświetlacza)

Rejestrator VIP SYSTEM 3 jest przenośnym, lekkim urządzeniem, które mierzy i drukuje wszystkie parametry charakterystyczne dla sieci elektrycznej w systemie jedno- i trójfazowym, zasilanym z sieci lub wbudowanych akumulatorów. Przyrząd dokonuje pomiarów wartości skutecznych napięć i prądów, współczynników mocy oraz pomiarów zniekształceń krzywej sinusoidalnej. Mierzy całkowity i strefowy pobór mocy. Oprócz pomiaru wartości chwilowych dostarcza również wielkości średnie oraz zapisuje wartości maksymalne mocy i zawartości harmonicznych. Wbudowana drukarka umożliwia wydruk danych pomiarowych, parametrów progowych oraz przerw zasilania. Mozliwe są wydruki pomiarów w formie graficznej.
Rejestrator VIP SYSTEM 3 może być wyposażony w dodatkową pamięć (MEMORY PACK), która przechowuje wartości pomiarów do późniejszego wykorzystania przez użytkownika. Pamięć ta może być odczytywana przez program umożliwiający przegląd zarejestrowanych danych, ich wydruk na zewnętrznej drukarce lub przesłanie do współpracującego komputera.
W przyrządzie można poszerzyć funkcjonalnośc oraz rodzaj wykonywanych pomiarów np. o rejestrację temperatury lub prądu upływu, przez zinstalowanie specjalnych modułów rozszerzeń (nazywanych "BLACK BOX"). Istnieje możliwość wyboru jednego z 4 języków, w którym opisywane są dane na wyświetlaczu.


copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl