Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Zegary analogowe (wskazówkowe)

Zegary analogowe
W zakresie zegarów wskazówkowych (analogowych) nasza firma dostarcza zegary autonomiczne (kwarcowe lub synchronizowane sygnałem radiowym DCF-77), oraz wtórne współpracujące z centralami zegarowymi.

Szeroka gama rozwiązań pozwala na zbudowanie sieci czasu w każdych warunkach. Dostępne są rozwiązania synchronizowane tradycyjną, dwuprzewodową linią sterującą, przez sieć ethernet (łącznie z zasilanie PoE), lub bezprzewodowo, drogą radiową. Takie możliwości powodują, że nawet w ukończonych obiektach, w których nie przewidziano okablowania dla sieci czasu, możliwe staje się jej uruchomienie bez konieczności prowadzenia rozległych robót budowlanych związanych z kładzeniem linii sterujących i zasilających.

W naszej ofercie znajdują się zegary minutowe, oraz sekundowe.

Oferujemy zegary do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Ponadto na specjalne życzenie dostarczamy specjalne wersje np.: do pracy w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (baseny, sauny, itp.), wykonania o podwyższonej odporności na udary, specjalnie wyciszone (do sal operacyjnych).

Bogaty wybór wzorów i rozmiarów zegarów pozwala dobrać odpowiedni model do każdego wnętrza, poczynając od nowoczesnego biura, przez dworzec kolejowy, szkołę, szpital, lotnisko, centrum handlowe, hotel, aż na pokoju dziecięcym kończąc.   

Dostępne wykonania opisane są w poniższych kartach katalogowych. W przypadku powstania jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Chętnie przygotujemy dla Państwa oferty szyte na miarę, uwzględniające urządzenia dobrane pod konkretne obiekty.copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl