Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Zegary analogowe (wskazówkowe) ogólnego stosowania

Zegary kolejowe IPI-6 Profil 760 PKP
Zegary Profil 760 PKP IPI-6 oraz zegar elewacyjny na stacji kolejowej
Moduł zegarowy ZP-310 zainstalowany w wyświetlaczu stacyjnym.
Zegar Profil 760 PKP IPI-6 na dworcu kolejowym.
Zegar Profil 760 PKP IPI-6 na dworcu kolejowym.
Zegar Profil 740 w poczekalni dworcowej
Zegar Profil 740 w poczekalni dworcowej
W zakresie zegarów wskazówkowych (analogowych) nasza firma dostarcza zegary autonomiczne (kwarcowe, synchronizowane sygnałem radiowym DCF-77, GPS, oraz synchronizowane protokołem AFNOR lub NTP), dodatkowo posiadamy w ofercie zegary wtórne współpracujące z centralami zegarowymi. W ramach oferty OEM dostarczamy także moduły zegarów o średnicach 20 i 30 cm, z podświetleniem, przeznaczone do wbudowania w tablice wyświetlaczowe, infoboxy, tablice rozkładów jazdy, reklamy, tablice ogłoszeń itp. W sprawie elementów OEM prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą. 

Szeroka gama rozwiązań pozwala na zbudowanie sieci czasu w każdych warunkach. Dostępne są rozwiązania synchronizowane tradycyjną, dwuprzewodową linią sterującą, przez sieć ethernet (łącznie z zasilanie PoE), lub bezprzewodowo, drogą radiową (w tym także przez WiFi). Takie możliwości powodują, że nawet w ukończonych obiektach, w których nie przewidziano okablowania dla sieci czasu, możliwe staje się jej uruchomienie bez konieczności prowadzenia rozległych robót budowlanych związanych z kładzeniem linii sterujących i zasilających.

Oferujemy zegary do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku

Bogaty wybór wzorów i rozmiarów zegarów pozwala dobrać odpowiedni model do każdego wnętrza, poczynając od nowoczesnego biura, przez dworzec kolejowy, szkołę, szpital, lotnisko, centrum handlowe, hotel, aż na pokoju dziecięcym kończąc.   

Dostępne wykonania opisane są w poniższych kartach katalogowych. W przypadku powstania jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Chętnie przygotujemy dla Państwa oferty szyte na miarę, uwzględniające urządzenia dobrane pod konkretne obiekty.copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl