Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Uniwersalne przełączniki czasowe
Od ponad dwudziestu lat firma TIME-NET Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem na rynku energetyki zawodowej programowalnych przełączników czasowych produkowanych przez niemiecką firmę Grässlin GmbH. Oferta w zakresie urządzeń do sterowania odbiornikami oraz wielotaryfowymi licznikami energii elektrycznej obejmuje szeroki wachlarz urządzeń o różnych możliwościach montażu (na standardowej szynie DIN, na osłonie listwy zaciskowej licznika energii, na typowej tablicy licznikowej lub na dowolnej płaskiej powierzchni np. ściana) oraz różnych możliwościach technicznych (obsługują dwu- i trójstrefowe układy taryfowe bazujące na dobowym, tygodniowym, sezonowym lub rocznym programie przełączeń). Wszystkie z oferowanych urządzeń umożliwiają łatwe i bezpieczne plombowanie klawiatury sterującej oraz zacisków. Pozwala to zmniejszyć do minimum prawdopodobieństwo ingerencji osób niepowołanych w nastawy przełącznika.

Od roku 2007 firma TIME-NET uruchomiła w porozumieniu ze swoim niemieckim partnerem produkcję własnej linii przełączników sterujących serii ttc, które w sposób naturalny zastąpiły dotychczas oferowane urządzenia z rodziny tactic (dawniej MIL 72). 
Pomimo zmiany modelu urządzeń zachowana została dotychczasowa konstrukcja modułowa przełączników omawianych serii, co daje możliwość zastąpienia starszych rozwiązań nowymi bez konieczności rozłączania listwy zaciskowej urządzenia (wymiana samego modułu wykonawczego).

Oprócz przełączników czasowych z rodziny ttc, w ofercie naszej firmy znajdują się przełączniki czasowe aktualnie produkowane przez niemiecką firmę Grasslin GmbH (seria talento smart - montaż modułowy na szynę DIN).

Przy każdym z typów urządzeń podany jest krótki opis. Szersze informacje techniczne można uzyskać pobierając kartę informacyjną w formacie *.pdf lub kontaktując się bezpośrednio z firmą TIME-NET Sp. z o.o.
lista produktów:
Przełączniki dobowe tactic 211.4 - Grässlin GmbH by IntermaticPrzełączniki z programem tygodniowym ttc 801Przełączniki z programem tygodniowym ttc 701Przełączniki z programem rocznym, sezonowym ttc 901Przełączniki modułowe - talento smart - Grässlin GmbH by Intermatic
copyright © 2016 | projekt serwisu IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl